top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Deň matiek 2021

Deň matiek na Základnej škole Skároš v roku 2021Žiaci I., II., III. a IV. ročníka Základnej školy Skároš si pripravili k príležitosti Dňa matiek krátky, ale milý program.

Deň matiek 2016

Deň matiek na Základnej škole Skároš v roku 2016Na Deň matiek sa naši žiaci dobre pripravili. Plný kultúrny dom v nedeľu 15. mája 2016 odmenil účinkujúcich búrlivým potleskom.

Deň matiek 2015

Deň matiek na ZŠ Skároš v roku 2015Tak ako každý rok, aj tento sme si uctili a potešili naše mamičky zaujímavým kultúrnym programom.

Deň matiek sme si pripomenuli v nedeľu 17. mája 2015.

Deň matiek 2014

Deň matiek na ZŠ Skároš v roku 2014Druhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok sme si Deň matiek pripomenuli v nedeľu 11. mája 2014

Deň matiek 2013

srdce-uvdTak ako každý rok aj v roku 2013 venuje Základná škola Skároš oslavám Dňa matiek veľkú pozornosť. S radosťou privítame, druhú májovú nedeľu, všetky mamy v kultúrnom dome obce Skároš s bohatým a pestrým programom.

Deň matiek 2012

zajo-uvdOslavy tohto sviatku majú v obci dlhú históriu. Eminentný záujem o dôstojný priebeh osláv má i sám náš zriaďovateľ. Druhú májovú nedeľu 2012 boli do kultúrneho domu pozvané všetky mamy z našej obce, aby sme si uctili ich starostlivosť

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!