top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Základná škola Skároš

Jazierko, ktoré učí

Jazierko, ktoré učí, Základná škola SkárošNaši starí rodičia si pamätajú časy, keď studničky v chotári boli na jar vyčistené, aby ich vodička bola chutná, čistá a svieža.

Nové školské ihrisko

Nové školské ihrisko Základnej školy SkárošPre niekoho po dlhých, pre iných po krátkych prázdninách sme sa v prijemnej atmosfére stretli 3. septembra na našom školskom dvore.

Začiatok školského roka 2018/2019

Začiatok školského roka 2018/2019Pre niekoho po dlhých, pre iných po krátkych prázdninách sme sa v prijemnej atmosfére stretli 3. septembra na našom školskom dvore.

Ukončenie školského roka 2015/2016

Ukončenie školského roka na ZŠ Skároš 2015/201630. jún 2016 – ten čarovný deň sme zažili všetci spolu hneď po tom, ako nám pani triedne učiteľky odovzdali vysvedčenia. Lúčili sme sa totiž s našimi štvrtákmi.

Ukončenie školského roka 2014/2015

Koniec školského roka 2014/2015 na Základnej škole SkárošVšetci sme sa tešili na utorok 30. júna. Dostali sme vysvedčenia a cítili sme slastný pocit prázdnin. Ale keď sme sa lúčili so štvrtákmi, aj sme trochu zosmutneli…

Ukončenie školského roka 2013/2014

Koniec školského roka 2013/2014Posledný školský deň sa tento rok začal netradične, v rímskokatolíckom kostole na sv. omši. Po sv. omši sa všetky deti zišli v prvom ročníku, kde boli pani riaditeľkou ocenené…

Súčasnosť a budúcnosť našej školy

Dnes chceme predstaviť tú istú školu, ktorá mala začiatkom minulého storočia púhych 1700 Kč na režijné výdavky. Vyše storočná budova sa zmenila na nepoznanie. S finančnou pomocou Úradu vlády SR sme budovu zrekonštruovali.

Environmentálna výchova na ZŠ Skároš

Environmentálna výchova na ZŠ SkárošV súčasnosti medzi hlavné priority aj na našej škole patrí ochrana ohrozených druhov a biotopov, efektívnejšie využívanie prírodných zdrojov. Environmentálnej výchove pripisuje škola…

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!