top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Deň detí na našej škole bol „suprový!!“

Začal sa hneď ráno od 8. hodiny kvízmi, súťažami, hádankami, hrami na zručnosť a dôvtip. Čo bolo pre bystré hlavičky za odmenu? No predsa sladkosti vo všetkých chutiach, baleniach, farbách a značkách. Že trošku, milí rodičia, krútite hlavou? Dnes je to dovolené! Máme sladký deň!

Pokračovali sme ďalej v našej záhrade s našim kamarátom, psíkom Ajkom a tetou Slávkou. Oni chodili na našu školu čítať pekné knihy pre deti v rámci projektu „Psie ušká“. Dnes 1. júna sme sa stretli – a veľmi veselo – poslednýkrát. Absolvovali sme prekážkovú i bežeckú dráhu, liezli sme cez tunel a naučili sa niečo o súťaži so psíkom nazývanej agility.

Ale čo prišlo potom, to je ako z rozprávky. Náhle sa ozvala siréna a do dvora „prifrčali“ naozajstní hasiči na naozajstnom (ešte novom) hasičskom aute. Hasiči nás pustili do kabíny, mohli sme si nasadiť ich prilby, obliecť ich ohňozdorný odev a videli sme aj naozajstnú hasičskú výbavu, ktorá je v útrobách auta.

A akí by boli hasiči bez vody? Zapli hadice a urobili nám naozajstný dážď. To sme neplakali, ale sme sa tešili a vystrájali poriadne nahlas. Títo hasiči boli členovia Dobrovoľného hasičského zboru v Skároši. Už teraz sme niektorí rozhodnutí, že budeme hasiči. Milé mamky, nebojte sa, budeme si dávať pozor!

No a po tomto zážitku sme opäť súťažili, tancovali, zabávali sa, a keďže nepršalo, tak aspoň vzduchom lietali sladkosti. Bol to predsa náš deň. Školské tašky ostali zatvorené!!

Viac fotografií vo fotogalérii

 

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!