top
Základná škola Skároš

Odkazy

 Adoptuj si kravičku    Alík

Autoškolák

Bublina

Dobré nápady

Omaľovánky

Rexík

Škola hrou

Virtuálne prehliadky

Cesta do praveku

Cesta do praveku, výlet ZŠ SkárošSobotňajší výlet 18. 09. bol neopakovateľným zážitkom. Všetko to začalo cestou historickým vláčikom.

Školský výlet

Školský výlet, Bankov KošiceV piatok 25. 06. 2021 sme absolvovali malý školský výlet, ktorý bol darčekom pre žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky.

Školský výlet Vysoké Tatry

Školský výlet, Vysoké TatryV stredu 19. 06. 2019 naše kroky neviedli do školy, ale do našich krásnych veľhôr – Tatier.

Exkurzia

Návšteva Botanickej záhrady Košice a Východoslovenského múzea, ZŠ SkárošV prvých týždňoch nového školského roka sme sa rozhodli využiť pekné počasie a vybrali sme sa na celoškolskú akciu na miesta, kde naše deti ešte neboli

Školský výlet do Starej Ľubovne

Školský výlet do Starej Ľubovne, Základná škola SkárošDeň pred koncom školského roka, teda 30. 06. 2017, sme tento rok strávili mimo školy a navštívili sme Starú Ľubovňu.

Koncert Integrácia 2016

ZŠ Skároš na koncerte Integrácia 2016 v Poprade20. októbra 2016 sme absolvovali jeden z najkrajších zážitkov, ktoré môžeme počas roka zažiť - Nadnárodný charitatívny koncert Integrácia 2016 v Aréne Poprad.

Školský výlet na Oravu

Školský výlet Orava 2016, Základná škola SkárošNa 27. a 28. jún 2016 sa tešil každý žiak. Bol to termín školského výletu spojeného s exkurziou. Videli sme pol Slovenska.

Cyklotúra 2016

Cyklotúra 2016, Základná škola SkárošPrvé júnové lúče sme využili v rámci nášho krúžku Poznávanie a ochrana prírody na malú cyklotúru po Skároši

Odkazy

 Erb obce Skároš

Metodicko-pedagogické centrum

logo-eu-sf    logo-eu.esf
Logo Nadácia Orange
logo-usske
logo opv    logo-mvsr-kruh
Zodpovedne.sk
Prevencia šikanovania

bottom

Vytvorené pre Základnú školu Skároš webmastrom s použitím upravenej šablóny themza. Všetky práva vyhradené!